Apie mus

 

 

Domus propria - domus optima, savi namai - geriausi namai!

"Domus optima" - lotyniškai reiškia "geriausi namai"

 

UAB "Domus optima" veiklą pradėjo 1992 metais. Nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimas – pagrindinė bendrovės veiklos sritis. UAB "Domus optima" turi biurus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, ir atlieka turto vertinimą visoje Lietuvoje. Įmonė teikia vertinimo paslaugas fiziniams asmenims, antstoliams, advokatams, valstybinėms institucijoms, bei kitiems fiziniams ir juridiniams asmenims.
UAB "Domus optima" per visus veiklos metus sukaupė didelę darbo patirtį nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimo srityse, pelnė gerą vardą ir klientų pasitikėjimą - didesnioji klientų dalis kreipiasi į mus pagal buvusių klientų rekomendacijas, daugelis jų naudojasi mūsų paslaugomis ne po vieną kartą.
Daug dėmesio UAB "Domus optima" skiria savo darbuotojų kvalifikacijos ir patirties ugdymui, paslaugų kokybės gerinimui bei paslaugų spektro plėtimui nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimo srityse. Sąžiningas ir kvalifikuotas mūsų darbas pelnė sėkmę ne tik mums patiems bet ir mūsų klientams bei partneriams.

 

Informaciją apie įmonės "Domus optima" teikiamas paslaugas rasite mūsų svetainės puslapyje "Vertinimo eiga ir dokumentai".
 

 

 

 

 
smart foreash